Hej wszystkim!

Jestem Ania. Miło że tu trafiliście :)

Stworzyłam to miejsce, żeby dzielić się z Wami wiedzą i przemyśleniami związanymi z motoryzacją. Szczególnie takich dziedzin jak tuning, drift czy detailing. Nie interesują mnie zbytnio, nowe wychodzące z salonu, naszpikowane elektroniką samochody. Nie znajdziecie więc tu typowych newsów w stylu która marka, jaki nowy model wypuściła. Znajdziecie za to dużo relacji z imprez tuningowych i driftingowych, testy kosmetyków samochodowych i trochę luźnych przemyśleń związanych z motoryzacją.

A jeśli chodzi o mnie, nie od zawsze interesowałam się motoryzacją. W kręgu moich zainteresowań w różnych okresach życia było łucznictwo, pisanie wierszy i opowiadań, występowanie w amatorskim teatrze, żonglowanie, makijaż, szydełkowanie, historia, literatura, taniec, astronomia i wiele, wiele innych. Ale to motoryzacja została ze mną najdłużej. Razem z moim chłopakiem nakręcamy się wzajemnie na tworzenie ciekawych projektów i odwiedzenie imprez motoryzacyjnych.

I kto by pomyślał, że kiedyś nie odróżniłabym Opla od Mercedesa. A teraz pracuje w detailingu i moim priorytetem jest zaliczenie jak największej liczby zawodów driftingowych i imprez tuningowych w ciągu roku. Oraz zbudowanie sztosowego projektu. I nauka driftu.

Zapraszam Was na Facebooka, gdzie oprócz informacji o nowych wpisach dzielę się z Wami ciekawymi linkami oraz na Instagrama, gdzie znajdziecie zdjęcia z różnych wydarzeń, mojej pracy i wiele innych.